Jūs esat šeit: Kursi, semināri, lekcijas

Jaunumi un aktualitātes dārzkopjiem!

Kursi un semināri 2013. gada novembrī

E-pasts Drukāt PDF

Kad nu visi lielie dārza darbi apdarīti, kad dārzs vairs tikai apraugāms un kāds sīkāks darbs veicams, ir atkal brīvāks, kad laiku var veltīt, lai papildinātu savas zināšanas, iemaņas un prasmes. Novembrī atsākas dārza plānošanai, ierīkošanai un dārza darbiem darbiem veltītie kursi.

Lasīt tālāk...

Apstādījumu veidošanas kursi

E-pasts Drukāt PDF

No 2013. gada 1.novembra līdz 2014.gada 8.martam Bulduru Dārzkopības vidusskolā tiks organizētas mācības dārzu veidošanā "Pamatkurss apstādījumu veidošanā". Interesentiem iespējams apmeklēt gan visu kursu kopumā, rezultātā iegūstot sertifikātu apstādījumu veidošanā, gan apmeklēt atsevišķas nodarbības par interesējošajām tēmām.

Lasīt tālāk...

Rīgas dārzkopības un biškopības biedrības organizētie kursi.

E-pasts Drukāt PDF

Sākoties rudens – ziemas sezonai Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrība piedāvā kursus, kas interesentiem ļaus iepazīt koku un puķu pasauli, apgūt katra auga individuālo raksturu un īpašības, uzzināt, ka pareizi izmantot augus dārzos un apstadījumos, kā veidot jaunu dārzu vai atjaunot vecāka dārza krāšņumu un funcionalitāti.

Lasīt tālāk...

Onava puķu dienas Bulduros

E-pasts Drukāt PDF

2013. gada 26. jūlijā Jūrmalā, Viestura ielā 6, Bulduru dārzkopības vidusskolā SIA ONAVA sadarbībā ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu
 organizē gadskārtējo PUĶU DIENU - SEMINĀRu PUĶU AUDZĒTĀJIEM
.

Lasīt tālāk...

Meistarklases un 10. Latvijas stādu parādes apmeklējums

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dārzu biedrība 4. maijā rīko braucienu, kurā aicināti gan Dārzu biedrības biedri, gan citi interesenti. Brauciena laikā plānots apmeklēt 10. Latvijas stādu parādi, apgūt jaunas zināšanas meistraklasēs dārzniecībā “Latroze” un selekcionāra Jāņa Rukšāna audzētavā.

Lasīt tālāk...

Bulduros profesijas dienas - kokaugu kopšana

E-pasts Drukāt PDF

Bulduru Dārzkopības vidusskola un SIA “Labie koki” 2013.gada 17. aprīlī rīko Profesiju dienas, kurās skolas parkā notiks apmācības kokaugu košanā. SIA “Labie koki” speciālisti ar Bulduru dārzkopības vidusskolas  absolventu, arboristu Edgaru Neilandu virsvadībā stāstīs un rādīs, kā pareizi novērtēt koka kvalitāti, sakopt tā vainagu. Rādīs piemērus, kā nevajadzētu to darīt un kā iegūt labu un kvalitatīvu rezultātu.

Lasīt tālāk...

Bulduros profesijas dienas - ceļa seguma ierīkošana

E-pasts Drukāt PDF

Bulduru Dārzkopības vidusskola un SIA “Uzars” 2013.gada 15. un 16. aprīlī  skolas parkā rīko Profesijas dienas, apmācību tēma "Ceļu segumu ierīkošana un kopšana”. SIA “Uzars” speciālisti apmācīs audzēkņus praktiskajā darbā cietā ceļa seguma ierīkošanas darbā.

Lasīt tālāk...

Kursi un semināri 2013. gada aprīlī

E-pasts Drukāt PDF

Pilsētas dārzkopība, augļu koku pareiza kopšana, lai palielinātu to ražu, lauku sētas ainavas veidošana, zemeņu audzēšana - to visu vēl var paspēt apgūt, kamēr nav nokusis sniegs un lielie dārza darbi vēl nav sākušies. Dodoties uz meistarklasi Pūrē, var izmēģināt potēšanu un tikt pie šķirņu potzariem, ar kuriem papildināt šķirņu klāstu savā augļu dārzā. Seminārus, lekcijas un paraugdemonstrējumus aprīlī piedāvā labākie Latvijas speciālisti.

Lasīt tālāk...

Seminārs par augu ievešanu un izplatīšanu Latvijā

E-pasts Drukāt PDF

Valsts augu aizsardzības dienesta Augu karantīnas departaments aicina apmeklēt bezmaksas semināru par augu ievešanu no Eiropas Savienības valstīm un izplatīšanu Latvijā.

Seminārs notiks š.g. 15.martā plkst. 11.00 Rīgā, Lielvārdes ielā 36/38.

Lasīt tālāk...

1 lapa no 2

  • «
  •  Sākums 
  •  « 
  •  1 
  •  2 
  •  » 
  •  Beigas 
  • »