Jūs esat šeit: Dārza preces, tehnika

Dārza preces, tehnika

Garšaugi virtuvē ziemā? Kāpēc ne!

E-pasts Drukāt PDF

Tuvojas ziema, kad tā vien gribas kādu svaigu, pašaudzētu garšaugu, lai uzņemtu kaut nelielu vitamīnu devu. Visvairāk iespēju izaudzēt garšīgus augļus, dārzeņus un garšaugus ir tiem, kam ir māja un piemājas dārziņš. Bet ko darīt tiem, kam ir dzīvoklis pilsētā, bet tomēr gribas kādu paša izaudzētu gardumu? Risinājums ir vienkāršs: radām savu dārziņu dzīvoklī! Dārzs dzīvoklī ir ne tikai garšīgs un veselīgs papildinājums Jūsu galdam, bet arī vizuāli pievilcīgs dizaina papildinājums Jūsu mājvietai.

Lasīt tālāk...

Viens motors - daudzi darbarīki. Vai iespējams?

E-pasts Drukāt PDF

Dārza darbu veikšanai nepieciešama visdažādākā tehnika. Pavisam neliela dārza sakopšanai var izlīdzēties ar vienkāršakajiem rokas instrumentiem – lāpstu, grābekli, kapli, spaini, lejkannu. Taču lielāka dārza uzturēšana kārtībā ar vienkāršiem darbarīkiem aizņems daudz laika, un prasīs daudz fiziska spēka. Tāpēc nav brīnums, ka dārzu īpašnieki lūkojas pēc mehanizētiem instrumentiem, kas procesu padara ātrāk un vieglāk paveicamu.

Lasīt tālāk...

Darbarīki ērtai rudens lapu savākšanai

E-pasts Drukāt PDF

Ja neesat sajūsmā par dārza sakopšanas darbiem rudenī, pamēģiniet tos veikt izmantojot Fiskars piedātos jaunus un dažus jau ierastus darbarīkus. Iespējamas, tad rudens darbi veiksies vieglāk un vairs neliksies tik nepatīkami.

Lasīt tālāk...

Kā kopt un glabāt savus darba rīkus dārzam?

E-pasts Drukāt PDF

Lai dārza darbi būtu patīkami un vieglāk padarāmi, kārtīgam saimniekam nepieciešami kārtīgi darba rīki. Rūpīgi kopti un pareizi glabāti darba rīki ne tikai izskatīsies labāk, bet arī kalpos ilgāk. Šajā rakstā aplūkosim, kā rūpēties par saviem labākajiem palīgiem dārza darbos, kā tos labāk uzglabāt, lai darba rīki vienmēr būtu mums ērti pieejami un kalpotu ilgāk.

Lasīt tālāk...

Stilīgais zvērs - McCulloch

E-pasts Drukāt PDF

Domāju, ka piekritīsiet - pareiza darba rīka izvēle ir puse no veiksmīgi paveikta darba. Dārza labiekārtošanas speciālistiem nākas izmantot arī visai specifiskus instrumentus, tomēr lielākā daļa ir visiem pazīstami - dažāda veida grieznes, lāpstas, grābekļi, trimmeri, zāliena kopšanas aprīkojums un motorzāģi. Par pēdējiem šoreiz arī būs runa. Savā pieredzē dalās Andrejs Vītoliņš no stādaudzētavas DIMZAS.

Lasīt tālāk...

Palmu lapu trauki

E-pasts Drukāt PDF

Palmu lapu traukiHorti.lv iesaka lietot palmu lapu traukus vasarnīcās, virtuvēs vai vienkārši pārsteigt viesus ar dabiskumu un eleganci.
Praktiski, videi draudzīgi un skaisti izskatās. Piedāvājums izteikti estētiskām prasībām. Eksotiski PALMU LAPU trauki.

Lasīt tālāk...

Agrārā BioPlēve

E-pasts Drukāt PDF

Mūsdienās jaunā veidā ir atrisināta nezāļu problēma - ar agrārās bioplēves palīdzību. Tā ir mulčas folija, kas izgatavota no dabiskiem materiāliem un pati sairst augsnē, neatstājot pēdas.

Lasīt tālāk...

Dārza BioPlēve

E-pasts Drukāt PDF

Nezāles jau izaugušas pāri galvai? Jums ir apnikusi nepārtrauktā ravēšana? Palutiniet savu dārzu un dobes ar inovatīvu, videi draudzīgu, elpojošu, bioloģiski sadalošos dārza bioplēvi. (Atkarībā no klimata, laika apstākļiem bioplēve palīdzēs augsnei apmēram 8 līdz 12 nedēļas.

Lasīt tālāk...

1 lapa no 2

  • «
  •  Sākums 
  •  « 
  •  1 
  •  2 
  •  » 
  •  Beigas 
  • »