Jūs esat šeit: Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstādes, gadatirgi, pasākumi

Izstāde „Lapas zaļas, dzeltenas un sārtas...”

E-pasts Drukāt PDF

Izstādē „Lapas zaļas, dzeltenas un sārtas...” Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājas vestibilā no 19. februāra līdz 23. martam var apskatīt cik dažādu krāsu toņi ir augu lapām. Pirmajā acu uzmetienā šķiet, ka visi augi ir vienkārši zaļi, tomēr, ieskatoties rūpīgāk, var redzēt, ka lapām ir arī dzeltena un sarkana nokrāsa, pat balti vai brūni triepieni.

 

Lasīt tālāk...

LU Botāniskajā dārzā šķiļas tauriņi

E-pasts Drukāt PDF

No februāra vidus Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Tropu tauriņu mājā sākusies jaunā sezona.  Tagad, pavasarī būs apskatāmi tauriņi no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem: zilie morfīdi, pūčtauriņi, dažādu sugu dižtauriņi. Tropu tauriņu mājā ikvienam būs iespējams piedzīvot tropu eksotiku: izjust tauriņu spārnu vēdas, augu smaržu un džungļu klimatu.

Lasīt tālāk...

Zied acālijas

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā apmeklētājiem  jau no 1. februāra ir atvērta Acāliju māja. Tagad zied agri un vidēji agri ziedošās acāliju šķirnes,  no kurām daudzas Botāniskajā dārzā aug vairāk nekā 50 gadus. To ziedu vainags sasniedz jau 2 metru apkārtmēru, un ziedēšanas laikā izskatās īpaši krāšņi. Pavisam dārza kolekcijā ir 124 acāliju šķirnes, un tā ir lielākā acāliju kolekcija Baltijā. Ziedošās acālijas varēs apskatīt visu februāri un martu, kamēr izplauks arī vēlu ziedošās šķirnes.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā ābolu izstāde

E-pasts Drukāt PDF

No 4. līdz 8. decembrim Latvijas Dabas muzejā būs atvērta izstāde „Āboli – Latvijas dārzu bagātība”, kurā varēs aplūkot apmēram 200 dažādu Latvijā audzētu ābolu šķirņu un hibrīdu, ka arī muzeja kafejnīcā ik dienas nobaudīt ābolu ēdienus.

Lasīt tālāk...

Rīgas Botāniskajā dārzā pušķos Ziemassvētkus

E-pasts Drukāt PDF

No 23. novembra līdz 5. janvārim Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājas vestibilā izstādē "Pušķojam Ziemassvētkus” būs apskatāmi Adventes vainagi un dažādi Ziemassvētku rotājumi no dabas materiāliem. Izstādes laikā notiks paraugdemonstrējumi, meistarklases, kā arī būs iespēja iegādāties gan rotājumus, gan dažādus dabas materiālus rotājumu gatavošanai.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā izstāde „Zelta zieds – krizantēma”

E-pasts Drukāt PDF

Latvijas Dabas muzejā no 6. līdz 10. novembrim būs aplūkojama izstāde „Zelta zieds – krizantēma”, kas tapusi sadarbībā ar Nacionālo botānisko dārzu, sniedzot ieskatu lielākajā šo ziedu kolekcijā Baltijā.

Lasīt tālāk...

Dabas muzejā apskatāmas pasaulē lielākās ogas

E-pasts Drukāt PDF

No 30. oktobra līdz 3. novembrim Dabas muzejā norisināsies iemīļotā izstāde „Ķirbis jūsu veselībai 2013”, kurā būs iespēja aplūkot dažādu krāsu, formu, garšu ķirbjus un ķirbjaugus, kā arī muzeja kafejnīcā ik dienas nobaudīt ķirbju ēdienus.

Lasīt tālāk...

Pieci kontinenti uz palodzes

E-pasts Drukāt PDF

Oktobrī un novembrī Latvijas Universitātes (LU) Botāniskajā dārzā skatāma istabas augu izstāde „5 kontinenti uz palodzes”. Interesentus priecēs ne tikai paši augi, bet arī padomi par augu kopšanu ziemā un to, kādi audzēšanas apstākļi tiem ir piemērotākie.

Lasīt tālāk...

1 lapa no 12