Jūs esat šeit: Par mums

Pakalpojumi

E-pasts Drukāt PDF

Horti.lv ir interneta projekts, kas piedāvā dažādus digitālā mārketinga pakalpojumus ar dārzkopību saistītiem uzņēmumiem. Horti.lv pamats ir pamatīga augu datu bāze, kas ietver detalizētu augu meklētāju, augu aprakstus, augu fotogrāfijas un tas viss ir apvienots ar Latvijas stādu audzētavām, kur konkrētos augus var iegādāties.

Lasīt tālāk...

Horti.lv lietošanas noteikumi

E-pasts Drukāt PDF

www.horti.lv lietošana un informācijas izmantošana
Jebkura darbība, kuras rezultātā horti.lv ciešs zaudējumus, ar kuru aizskartas portāla veidotāju un uzturētāju tiesības, t.sk., portāla struktūras, dizaina, vārda, datu un citu materiālu komerciāla publiskošana, kopēšana, reproducēšana, izplatīšana un pārveidošana bez īpašnieka rakstiskas piekrišanas, ir autortiesību pārkāpums.

Lasīt tālāk...

Kāpēc reģistrēties Horti.lv?

E-pasts Drukāt PDF

Reģistrēties vai autorizēties Virtuālajā dārzā - horti.lv Jūs varat šeit...

Lasīt tālāk...

Sadarbības partneri

E-pasts Drukāt PDF

Anita Neilande. Ventspils pilsētas ainavu arhitekte.
Apstādījumu veidotāju CEĻVEDIS Latvijas kokaudzētavu sortimentā.
Paldies Anitai Neilandei par iespēju izmantot Ceļveža informāciju, tā veidojot pirmo www.horti.lv datu bāzes daļu.

Lasīt tālāk...

Reklāma

E-pasts Drukāt PDF

Horti.lv ir pirmais interneta projekts, kas popularizē dārzkopības sfēru digitālajā vidē. Līdz šim esam ieguldījuši daudz enerģijas, laika un finanses, lai izveidotu unikālu augu datu bāzi latviešu valodā, kas apvienota ar Latvijas kokaudzētavām un stādu audzētavām. Palēnām sākam veidot dārzkopības portālu, kas informē par aktualitātēm, jaunumiem u.c. nozīmīgām lietām un vietām.

Lasīt tālāk...

Vēsture

E-pasts Drukāt PDF

www.horti.lv tika sākts veidot 2005. gada rudenī ar mērķi apkopot vienā interneta portālā vadošās Latvijas kokaudzētavas un stādu audzētavas, kā arī apvienot tās vienotā augu datu bāzē. Apmeklētājam tika dota iespēja iepazīties ar Latvijas kokaudzētavu un stādu audzētavu dekoratīvo augu sortimentu.

Lasīt tālāk...

Par mums

E-pasts Drukāt PDF

„horti" tulk. no latīņu val. nozīmē „dārzi"

www.horti.lv ir portāls apstādījumu veidotājiem un dārzkopjiem, kā arī jebkuram interesentam un dārzmīlim, kam rūp apkārtējā vide un dārzs.
99% portāla apmeklētāji ir apstādījumu veidotāji, dārzkopji, stādu audzētāji, dārznieki, mazdārziņu īpašnieki, nozares studenti un citi interesenti, kas meklē informāciju par augiem, jaunumiem, uzņēmumiem un visu aktuālo, ko piedāvā www.horti.lv.

Lasīt tālāk...